Novinky 27. dubna 2018   14:46  |  redakce

Slovenské hviezdy pozývajú na Autosalon, kde Group M predstavil unikátne BMW M5 First Edition

Další 2 fotografie v galerii
BMW si vyskúšala aj speváčka Emma Drobná. / Group M
V bratislavskej Inchebe dnes štartuje 28. ročník medzinárodného salónu automobilov Autosalon. Značku BMW opäť zastupuje autorizovaný dealer BMW Group M Dúbravka a prináša fanúšikom športových a elegantných automobilov skutočnú lahôdku. Ide o unikátny štvordverový sedan s pretekárskymi ambíciami - BMW M5 First Edition. Na Slovensku sa predstavuje jeden z iba 400 vyrobených kusov na svete.

Čo majú spoločné hokejisti Ľubomír Višnovský, Andrej Sekera, hráčsky agent Martin Petráš, speváčka Emma Drobná a tanečníčka Dominika Rošková? Okrem toho, že sú fanúšikmi značky BMW, si medzi prvými mohli prezrieť unikátne BMW M5 First Edition.Všetci piati si okrem toho na slávnostnej akcii, ktorú moderovala ambasádorka BMW Soňa Skoncová, prevzali kľúče od svojich nových automobilov značky BMW, ktoré im budú partnermi na cestách počas celého roka 2018. „Je o mne známe, že k značke BMW mám dlhodobý a až citový vzťah. Za obdobie roka som si doprial už dva M modely, BMW M4 DTM a BMW M2, ktoré mi robia radosť každý deň na cestách. Nove M5 bude opäť pre mňa veľkou výzvou v rámci rozšírenia môjho vozového parku“, hovorí s úsmevom hokejová legenda Ľubomír Višňovský.

Rovnako pozitívny vzťah k značke BMW má však aj speváčka Emma Drobná: „Som vo veku, kedy si naozaj užívam radosť zo všetkého, čo mi každý jeden deň prinesie. Hudba mi otvára dvere do sveta voľnosti, spoznávania nových ľudí, cestovania a práve preto je BMW a Group M v Dúbravke pre mňa jasnou voľbou. Od automobilu vyžadujem bezpečnosť, kvalitu a technológie spojené aj s kvalitným audiom na relax a zábavu počas jazdy.”

V stánku BMW Group M Dúbravka na návštevníkov od 25. do 29. apríla 2018 čaká BMW M5 First Edition v exkluzívnej metalíze BMW Individual Frozen Dark Red, s výkonom až 600 koní, zrýchlením 0-100 km/h za 3,4 sekundy a s emocionálne najintenzívnejším pohonom všetkých kolies  M xDrive. Už tieto parametre sú jasným dôkazom toho, že BMW ponúka automobil, ktorý nepozná žiadne kompromisy. Nový model M5 je kombináciou elegantného prémiového sedanu vyššej strednej triedy so systematickou orientáciou na maximálnu dynamiku. A to aj vďaka unikátnej 8-stupňovej prevodovke M Steptronic so systémom Drivelogic, ktorá disponuje mimoriadne krátkymi časmi radenia a viacerými riadiacimi režimami, od športového, cez komfortný, až po úsporný. Dokonalý zážitok z jazdy podporuje aj M Servotronic, ktorý prispôsobuje účinok posilňovača riadenia aktuálnej rýchlosti a postará sa o presné reakcie riadenia aj pri rýchlej jazde. Zároveň zaručí maximálny komfort prostredníctvom minimalizácie námahy, potrebnej na točenie volantom spolu so zlepšením agility pri parkovaní, manévrovaní, na úzkych a kľukatých cestách.

“Našim cieľom je vždy prinášať zákazníkom jedinečné zážitky a predovšetkým kvalitné služby. Sme radi, že sa nám opäť podarilo zúročiť naše skúsenosti s M modelmi  i špeciálnych edícií, a priniesli sme na Slovensko a na Autosalón tento unikátny automobil. Práve preto zákazníci v prémiovom segmente vyhľadávajú predajcu GROUP M,“ dodáva výkonný predseda predstavenstva  Group M Jirko Malchárek.

Témy: BMW
Ďalšie články
Reklama
Reklama